
| merk: | Skoda |
| model: | Karoq 1.5TSI 110kW ACT Business Edition Pano |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1498 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2023 / 6 |
| APK goedgekeurd t/m: | 14-06-2027 |
| tellerstand: | 36.836 km |
| Verkoopprijs: | € 12.300 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 12.300 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.700 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.300 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap radiateur kapot voorruit voorschade linkerschade voorscherm wielophanging links dakairbag stuk knieairbag links stuk passagierairbag stuk stuurairbag stuk |
| bijzonderheden: | Wok Melding Geen Inruil! |
