
| merk: | Skoda |
| model: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 110 kW |
| motorinhoud: | 1395 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2021 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 22-08-2026 |
| tellerstand: | 163.939 km |
| Verkoopprijs: | € 11.950 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 11.950 |
| Exportprijs NETTO: | € 9.900 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.607 kg |
| schades: | achterscherm deur achter linkerschade achterklep achterlichten links achterschade bumper alle airbags oké auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
