| eigen identificatie: | V1202611401 |
| merk: | Suzuki |
| model: | Alto Alto Hatchback 5-drs 1.0 12V (K10B) [50kW] (01-2009/...) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 996 CC |
| 1ste toelating: | 2012 / 4 |
| tellerstand: | 239.507 km |
| Verkoopprijs: | € 1.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | MA3GFC31S0047**** |
| motorcode: | K10B |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 830 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling