| eigen identificatie: | V1202615680 |
| merk: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2010 / 1 |
| tellerstand: | 218.940 km |
| Verkoopprijs: | € 1.295 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JTDKG10C30N42**** |
| motorcode: | 1KR-FE |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 805 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling