| eigen identificatie: | V1202609813 |
| merk: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B40) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [51kW] (05-2014/06-2018) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 51 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| 1ste toelating: | 2016 / 2 |
| tellerstand: | 73.463 km |
| Verkoopprijs: | € 4.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JTDKGNEC20N13**** |
| motorcode: | 1KR-FE |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 830 kg |
| schades: | linker zijschade de auto heeft gebruikerssporen
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling