| eigen identificatie: | V1202614375 |
| merk: | Toyota |
| model: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 108 kW |
| motorinhoud: | 1798 CC |
| 1ste toelating: | 2010 / 6 |
| tellerstand: | 235.843 km |
| Verkoopprijs: | € 3.750 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | NMTDG26R40R01**** |
| motorcode: | 2ZRFAE |
| kleur: | zwart |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.395 kg |
| schades: | schades rondom front schade
|
opties
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a