| eigen identificatie: | V1202606234 |
| merk: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 64 kW |
| motorinhoud: | 1298 CC |
| 1ste toelating: | 2004 / 10 |
| tellerstand: | 211.789 km |
| Verkoopprijs: | € 795 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VNKJL12320A11**** |
| motorcode: | 2SZFE |
| kleur: | grijs |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 870 kg |
| schades: | auto heeft rondom gebruikersschade auto is nog rijdbaar koppeling ver=
sleten=20
|
opties
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v