| eigen identificatie: | V1202614699 |
| merk: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 64 kW |
| motorinhoud: | 1298 CC |
| 1ste toelating: | 2003 / 2 |
| tellerstand: | 209.335 km |
| Verkoopprijs: | € 895 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | VNKJL12350A03**** |
| motorcode: | 2SZFE |
| kleur: | blauw |
| aantal deuren: | 2 |
| gewicht: | 870 kg |
| schades: | schades rondom start en loopt goed. slechte lak
|
opties
abs remsysteem
airco
elek ramen v