| eigen identificatie: | V1202610456 |
| merk: | Toyota |
| model: | Yaris Yaris Verso (P2) MPV 1.3 16V (2NZFE) [63kW] (08-1999/10-2002) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 63 kW |
| motorinhoud: | 1299 CC |
| 1ste toelating: | 2000 / 1 |
| tellerstand: | 265.524 km |
| Verkoopprijs: | € 1.495 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | JTDKW22310001**** |
| motorcode: | 2NZFE |
| kleur: | beige |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 955 kg |
| schades: | glasbreuk schades rondom=20
|
opties
centrale portiervergrendeling