
| merk: | Volkswagen |
| model: | Golf 1.0TSI 85kW Clima Comfortline Business |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 85 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2019 / 10 |
| APK goedgekeurd t/m: | 18-10-2027 |
| tellerstand: | 140.256 km |
| Verkoopprijs: | € 6.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 6.200 |
| Exportprijs NETTO: | € 6.200 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.140 kg |
| schades: | bumper koplamp rechts motorkap voorschade achterscherm deur achter deur voor linkerschade voorscherm rechterschade voorscherm alle airbags oké auto kan rijdend mee |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen inruil! |
