
| merk: | Volkswagen |
| model: | Passat 1.4TSI 92kW Business Edition Clima |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 92 kW |
| motorinhoud: | 1395 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2015 / 7 |
| APK goedgekeurd t/m: | 01-07-2026 |
| tellerstand: | 267.537 km |
| Verkoopprijs: | € 8.100 |
| Exportprijs BRUTO: | € 7.600 |
| Exportprijs NETTO: | € 7.600 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.294 kg |
| schades: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
