
| merk: | Volkswagen |
| model: | Passat 1.6TDI 88kW BlueMotion |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 88 kW |
| motorinhoud: | 1598 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| 1ste toelating: | 2017 / 3 |
| tellerstand: | 340.744 km |
| Verkoopprijs: | € 7.450 |
| Exportprijs BRUTO: | € 6.750 |
| Exportprijs NETTO: | € 6.750 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.405 kg |
| schades: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen INruil! |
