
| merk: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.0 TSI 12V Hatchback 4Dr Benzine 999cc 70kW (95pk) FWD |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 70 kW |
| motorinhoud: | 999 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2019 / 12 |
| APK goedgekeurd t/m: | 24-01-2026 |
| tellerstand: | 142.742 km |
| Verkoopprijs: | € 6.950 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.085 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorruit deur voor voorscherm |
| bijzonderheden: | compleet kenteken |
LET OP: Op al onze voertuigen is geen enkele vorm van garantie, coulance, teruggave, omruiling, terugbetaling of reclamatie mogelijk!
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
1.0 12V BlueMotion Technology Hatchback 4Dr Benzine 999cc 55kW (75pk) FWD
2.0 GTI Turbo 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.984cc 152kW (207pk) FWD
1.0 TSI 95pk BlueMotion Edition 5drs - nap - navi - airco - cruise - lmv - 4x elektr ramen - privacy glass
