| eigen identificatie: | 31943 |
| merk: | Volkswagen |
| model: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 47 kW |
| motorinhoud: | 1198 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2006 / 3 |
| tellerstand: | 285.363 km |
| Verkoopprijs: | € 1.150 |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 991 kg |
| schades: | alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor