
| eigen identificatie: | W25000474 |
| merk: | Volvo |
| model: | S-60 2.4 D5 20V |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 136 kW |
| motorinhoud: | 2400 CC |
| transmissie: | automaat |
| aantal versnellingen: | 6 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2009 / 1 |
| APK goedgekeurd t/m: | 14-02-2026 |
| tellerstand: | 392.684 km |
| Verkoopprijs: | € 950 |
| Exportprijs NETTO: | € 700 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| aantal airbags: | 4 |
| gewicht: | 1.478 kg |
| schades: | bumper koplamp links motorkap voorscherm achterscherm deur achter achterlichten rechts alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |
| bijzonderheden: | compleet kenteken |
Ommelpad 14
6035PC Ospel
Nederland
2.0 T6 Recharge 253PK Autom. Pano Clima Navi AWD R-Design NAP
R-Design 1.6 DRIVe,D2 AUT Sedan 4Dr Diesel 1.560cc 84kW (114pk) FWD
