| eigen identificatie: | V1202616401 |
| merk: | Volvo |
| model: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 133 kW |
| motorinhoud: | 1969 CC |
| 1ste toelating: | 2014 / 11 |
| tellerstand: | 418.979 km |
| Verkoopprijs: | € 2.950 |
| Exportprijs BRUTO: | € 2.200  |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | YV1BW7381F132**** |
| motorcode: | D4204T5(Euro 6) |
| kleur: | bruin |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.558 kg |
| schades: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
opties
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling