
| merk: | Volvo |
| model: | Xc-60 2.4D5 162kW Aut AWD Pano Ocean Race |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 162 kW |
| motorinhoud: | 2400 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2015 / 7 |
| APK goedgekeurd t/m: | 30-10-2026 |
| tellerstand: | 295.527 km |
| Verkoopprijs: | € 12.600 |
| Exportprijs BRUTO: | € 10.600 |
| Exportprijs NETTO: | € 10.600 BTW niet van toepassing |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | suv / terreinwagen |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.701 kg |
| schades: | bumper voorschade bumper alle airbags oké auto kan rijdend mee coolers oké |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
2.0 T8 223KW Twin Engine AWD Inscription HUD Pano Clima Navi
2.0L Benzine R Design*AWD*LED*Leren bekleding*Camera*Sound*Digitaal*
