
| merk: | Volvo |
| model: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| brandstof: | elektrisch |
| vermogen: | 170 kW |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2023 / 6 |
| APK goedgekeurd t/m: | 27-06-2027 |
| tellerstand: | 21.665 km |
| Verkoopprijs: | € 16.800 inclusief btw |
| Exportprijs BRUTO: | € 16.800 |
| Exportprijs NETTO: | € 13.850 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | groen |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.930 kg |
| schades: | koplamp rechts motorkap voorruit voorschade voorscherm auto is verrijdbaar |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Geen Inruil! |
CX 40 2.0 2025 BENZINE MILD HYBRIDE B3 163 LEER PANO FULL
