| egen identifikasjon: | V1202610284 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| brensel: | bensin |
| makt: | 70 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| 1. opptak: | 2019 / 8 |
| kilometerstand: | 201.096 KM |
| : | € 8.295 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZAWZKU06**** |
| motorkode: | DKLA |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.045 kg |
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling