
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | E-tron GT 93kWh 350kW EDITION ZERO Quattro Luchtvering |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 350 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2022 / 4 |
| kilometerstand: | 45.000 KM |
| : | € 13.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.250 kg |
| skader: | brandschade |
| særegenheter: | Wok Melding Geen INruiL! |
