| egen identifikasjon: | V1202610241 |
| Merke: | Daewoo |
| Mote modell: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 2405 CC |
| 1. opptak: | 2008 / 6 |
| kilometerstand: | 356.883 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | KL1CF26FJ8B24**** |
| motorkode: | Z24SED |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.660 kg |
| skader: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v