| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| brensel: | bensin |
| makt: | 71 kW |
| motorstørrelse: | 1388 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2009 / 5 |
| MOT godkjent til og med: | 31-12-2026 |
| kilometerstand: | 133.152 KM |
| : | € 1.450 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 954 kg |
| skader: | achterschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
Komfort (utvendig)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ytre
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- spiegels-in-carrosseriekleur
1 sleutel
geen boekjes aanwezig