| egen identifikasjon: | V1202614848 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 107 kW |
| motorstørrelse: | 1999 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 1 |
| kilometerstand: | 161.033 KM |
| : | € 2.795 |
| : | € 2.795  |
| : | € 1.995  |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| motorkode: | A0WB(Euro 5) |
| farge: | groen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.597 kg |
| skader: | schades rondom motor defect
|
alternativer
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak