| egen identifikasjon: | V1202610030 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V (G4LA) [57kW] (11-2008/12-2011) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 57 kW |
| motorstørrelse: | 1248 CC |
| 1. opptak: | 2009 / 1 |
| kilometerstand: | 224.200 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | MALAN51CP9M22**** |
| motorkode: | G4LA |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 905 kg |
| skader: | schades rondom dynamo defect
|
alternativer
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a