| egen identifikasjon: | V1202610617 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | Ix20 iX20 (JC) SUV 1.6i 16V (G4FC-G) [92kW] (11-2010/07-2019) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 1591 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 3 |
| kilometerstand: | 163.402 KM |
| : | € 2.995 |
| : | € 2.995  |
| : | € 2.695  |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | TMAPU81DACJ05**** |
| motorkode: | G4FC-G |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.155 kg |
| skader: | front schade start en loopt goed.
|
alternativer
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak