| egen identifikasjon: | V1202615408 |
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 46 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| 1. opptak: | 2008 / 4 |
| kilometerstand: | 124.160 KM |
| : | € 1.295 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | KNEBA24428T54**** |
| motorkode: | G4HE |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 836 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling