
| Merke: | Mazda |
| Mote modell: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 143 kW |
| motorstørrelse: | 2488 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 15-03-2027 |
| kilometerstand: | 100.709 KM |
| : | € 12.950 |
| : | € 10.500 |
| : | € 10.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.563 kg |
| skader: | bumper koplampen motorkap radiateur-kapot voorschade stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
