| egen identifikasjon: | V1202609879 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1398 CC |
| 1. opptak: | 2013 / 11 |
| kilometerstand: | 161.756 KM |
| : | € 2.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | 1G0R86E4XDU10**** |
| motorkode: | A14XFL(Euro 5) |
| farge: | wit |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.632 kg |
| skader: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling