| egen identifikasjon: | V1202615473 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 74 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| 1. opptak: | 2003 / 3 |
| kilometerstand: | 373.143 KM |
| : | € 895 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0L0TGF753216**** |
| motorkode: | Z16XE(Euro 4) |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.293 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling