
| Merke: | Porsche |
| Mote modell: | Macan GTS 2.9 V6 280kW Automaat AWD Pano Origineel NL |
| brensel: | bensin |
| makt: | 280 kW |
| motorstørrelse: | 2894 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 31-08-2027 |
| kilometerstand: | 55.114 KM |
| : | € 53.500 |
| : | € 37.500 |
| : | € 37.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.885 kg |
| skader: | voorraam achterraam diefstalschade auto-is-verrijdbaar Motorkap Voorbumper Koplampen Velgenset Nieuwprijs €144000 |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Turbo 100 kWh Pano ACC InnoDrive PDLS+ PASM Sport Chrono 360° Burmester
