
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 75kWh Long Range 258kW Dual motor |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 258 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 27-02-2027 |
| kilometerstand: | 275.890 KM |
| : | € 14.200 inkl. mva |
| : | € 14.200 |
| : | € 11.750 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.831 kg |
| skader: | deur-achter deur-voor dorpel rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Premium Long Range AWD 78 kWh Leder ACC Ventilatie Camera
Premium Long Range AWD 78 kWh Pano LED ACC Ventilatie Leder
