| egen identifikasjon: | V1202614375 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 108 kW |
| motorstørrelse: | 1798 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| kilometerstand: | 235.843 KM |
| : | € 3.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | NMTDG26R40R01**** |
| motorkode: | 2ZRFAE |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.395 kg |
| skader: | schades rondom front schade
|
alternativer
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a