
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | ID.3 59kWh 170kW PRO Orange Edition |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 170 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 30-10-2028 |
| kilometerstand: | 26.890 KM |
| : | € 14.800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.715 kg |
| skader: | bumper voorschade achterschade bumper dakairbag-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee coolers-oké Gordels |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
Pure Oranje Edition 52 kWh LED ACC Apple/Android LRHZ SHZ
