| egen identifikasjon: | V1202607469 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 2-serie 2 serie Gran Tourer (F46) MPV 216d 1.5 TwinPower Turbo 12V (B37-C15A) =
[85kW] (03-2015/...) |
| brensel: | diesel |
| makt: | 85 kW |
| motorstørrelse: | 1496 CC |
| 1. opptak: | 2016 / 2 |
| kilometerstand: | 276.087 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA2E310805C0**** |
| motorkode: | B37-C15A |
| girkassekode: | GS659DG |
| farge: | c10 mediterranean blue |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.445 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
lichtmetalen velgen
met=
allic lak
pdc
regensensor