| egen identifikasjon: | V1202608932 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 225 kW |
| motorstørrelse: | 2979 CC |
| 1. opptak: | 2014 / 7 |
| kilometerstand: | 183.357 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA4B1C51FD95**** |
| motorkode: | N55-B30A |
| girkassekode: | GA8HP45Z |
| farge: | zwart |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.635 kg |
alternativer
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor