| egen identifikasjon: | V1202615029 |
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Picanto Picanto (TA) Hatchback 1.0 12V (G3LA) [51kW] (05-2011/06-2017) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 12 |
| kilometerstand: | 330.000 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | KNABX511ACT16**** |
| motorkode: | G3LA |
| girkassekode: | MB17 |
| farge: | c5m cafe mocha-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 820 kg |
alternativer
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak