| egen identifikasjon: | V1202612388 |
| Merke: | Lancia |
| Mote modell: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| brensel: | diesel |
| makt: | 120 kW |
| motorstørrelse: | 2768 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2012 / 4 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | 2C4RLAA56CR27**** |
| motorkode: | ENS |
| farge: | pxr nero indomito-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.142 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor