| egen identifikasjon: | V1202608754 |
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 90 kW |
| motorstørrelse: | 1595 CC |
| 1. opptak: | 2014 / 12 |
| kilometerstand: | 115.000 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WDD1760421J34**** |
| motorkode: | M270.910 |
| girkassekode: | 711643 |
| farge: | 696 nachtschwarz |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.270 kg |
alternativer
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen