| egen identifikasjon: | V1202614997 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 108 108 Hatchback 1.2 VTi 12V (EB2D(HMT)) [60kW] (05-2014/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 60 kW |
| motorstørrelse: | 1199 CC |
| 1. opptak: | 2015 / 2 |
| kilometerstand: | 157.647 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF3PAHMTBER26**** |
| motorkode: | EB2D(HMT) |
| girkassekode: | 20CR16 |
| farge: | elb bleu smalt-met. |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 840 kg |
alternativer
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v
esp
r=
egensensor
remschijven