| egen identifikasjon: | V1202614991 |
| Merke: | Seat |
| Mote modell: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V EcoFuel (CPGA(Euro 6)) [50kW] (10-2012/07-2019)= |
| brensel: | LPG |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| 1. opptak: | 2013 / 10 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VSSZZZAAZED30**** |
| motorkode: | CPGA(Euro 6) |
| girkassekode: | NZF |
| farge: | ly3d tornado rot |
| vekt: | 931 kg |
alternativer
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen
pdc
s=
tart/stop systeem