| egen identifikasjon: | V1202609102 |
| Merke: | Skoda |
| Mote modell: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 77 kW |
| motorstørrelse: | 1197 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 3 |
| kilometerstand: | 187.450 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | TMBJF75L0A602**** |
| motorkode: | CBZB |
| girkassekode: | LHX |
| farge: | beige |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.245 kg |
alternativer
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers