| egen identifikasjon: | V1202607103 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2006 / 10 |
| kilometerstand: | 210.025 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JTDKG18C90N10**** |
| motorkode: | 1KR-FE |
| girkassekode: | C551A |
| farge: | 068 white |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 815 kg |
alternativer
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
elek ramen v