| egen identifikasjon: | V1202615107 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 TSI 122 16V (CAXA(Euro 5)) [90kW] (10-200=
8/11-2012) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 90 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 1 |
| kilometerstand: | 201.144 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZ1KZCW22**** |
| motorkode: | CAXA(Euro 5) |
| girkassekode: | MCB |
| farge: | lc5m moonlightblue-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.190 kg |
alternativer
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak