| egen identifikasjon: | V1202608775 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 110 kW |
| motorstørrelse: | 1498 CC |
| 1. opptak: | 2020 / 2 |
| kilometerstand: | 170.000 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZCDZLW80**** |
| motorkode: | DFYA |
| girkassekode: | UBY |
| farge: | la7w reflexsilber-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.280 kg |
alternativer
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem