| egen identifikasjon: | V1202614096 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Touran Touran (1T1/T2) MPV 1.4 16V TSI 140 (BMY) [103kW] (02-2006/05-2010) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 103 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 5 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVGZZZ1TZ7W08**** |
| motorkode: | BMY |
| girkassekode: | JXP |
| farge: | ld7s slate grey-met. |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.453 kg |
alternativer
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
regensensor