| własny identyfikator: | V1202610284 |
| marka: | Volkswagen |
| model: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 70 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 8 |
| przebieg: | 201.096 km |
| cena nl: | € 8.295 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WVWZZZAWZKU06**** |
| kod silnika: | DKLA |
| kolor: | blauw |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.045 kg |
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling