| własny identyfikator: | V1202615225 |
| marka: | Audi |
| model: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 118 kW |
| pojemność silnika: | 1781 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2009 / 3 |
| przebieg: | 286.588 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WAUZZZ8K39A20**** |
| kod silnika: | CCUA |
| kod skrzyni biegów: | LLV |
| kolor: | lz9y phantomschwarz-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.445 kg |
opjce
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem