| własny identyfikator: | V1202615130 |
| marka: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 130 kW |
| pojemność silnika: | 2393 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 11 |
| przebieg: | 262.841 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WAUZZZ4F97N06**** |
| kod silnika: | BDW |
| kod skrzyni biegów: | JZF |
| kolor: | ly7g quarzgrau-met. |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.530 kg |
opjce
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven