| własny identyfikator: | V1202535902 |
| marka: | BMW |
| model: | 1-serie 1 serie (F20) Hatchback 5-drs 120i 1.6 16V (N13-B16A) [125kW] (07-201=
1/02-2015) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 125 kW |
| pojemność silnika: | 1598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2012 / 1 |
| przebieg: | 213.460 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA1A31050E89**** |
| kod silnika: | N13-B16A |
| kod skrzyni biegów: | GS617BG |
| kolor: | 475 black sapphire-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.270 kg |
opjce
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
=
regensensor