| własny identyfikator: | V1202604432 |
| marka: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (E93) Cabrio 320i 16V (N43-B20A) [125kW] (03-2007/10-2013) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 125 kW |
| pojemność silnika: | 1995 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2007 / 5 |
| przebieg: | 285.000 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBAWK71070PX0**** |
| kod silnika: | N43-B20A |
| kod skrzyni biegów: | GS617BG |
| kolor: | a53 platinbronze |
| karoseria: | kabriolet |
| liczba drzwi: | 2 |
| waga: | 1.570 kg |
opjce
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise contro=
l
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
metallic lak
pd=
c
regensensor
start/stop systeem